O nas

 Nasze warsztaty są świetną okazją do stworzenia między dziewczynami grupy wsparcia: poprzez odwoływanie się do ich indywidualnych, a jednocześnie uniwersalnych doświadczeń. Staramy się uświadomić im, że pewne problemy  oraz pragnienia nie istnieją wyłącznie w ich głowach, są uniwersalne i dotyczą każdego. Dzięki temu, poza wsparciem, staramy się rozwijać w dziewczynach umiejętność empatii, zauważania innych, większego dystansu do własnych problemów. Warsztaty odbywają się cyklicznie przez czas trzech miesięcy i trwają dwie godziny zegarowe. Spotykamy się średnio dwa razy w miesiącu.

Organizujemy warsztaty dla mam i córek, które wzmacniają więzi i poprawiają relacje. Jest to czas, w którym możemy poznać siebie nawzajem, zrozumieć swoje potrzeby i pokazać swoje emocje. Możemy wypracować dla siebie swój indywidualny sposób komunikowania się. Warsztaty odbywają się cyklicznie przez czas 3 miesięcy i trwają 2 godziny zegarowe. Spotykamy się średnio dwa razy w miesiącu.

Jesteśmy również z warsztatami w Waszych szkołach i placówkach opiekuńczo - wychowawczych. Pracujemy w grupach średnio po 12 osób. Warsztaty trwają od dwóch do sześciu godzin w zależności od potrzeb i wybranej tematyki zajęć.  

Co rozwijamy u dziewczyn?

 • podstawy samooceny i poczucia własnej wartości: umiejętności szukania w sobie dobrych cech,
 • akceptację/neutralizację wad, umiejętność dostrzegania w innych dobrych cech, umiejętność przyjmowania krytyki oraz komplementów, nauka lubienia siebie.
 • zwiększoną samoświadomość: przede wszystkim emocjonalną: naukę wyrażania własnych emocji, umiejętność wczuwania się w stan emocjonlny innych osób
 • zastępowanie sztywnych, perfekcyjnych i nieosiągalnych ideałów ealistycznymi wzorami, nauka akceptacji popełniania własnych błędów oraz wybaczania: sobie i innym
 • odnajdywanie pasji: gdyż jest to bardzo czynnik naprawdę silnie chroniący samoocenę oraz całą osobę przed różnymi zagrożeniami oraz dający dużo szczęścia.
 • w ramach szeroko rozumianej asertywności rozwijamy umiejętności stawiania i ochrony własnych granic, brania odpowiedzialności za własne  myśli i postępowanie, umiejętność tworzenia planów oraz przewidywania konsekwencji, wzorce efektywnej komunikacji.  

Zarząd Fundacji

Katarzyna Kuchnowska

 • Zarządzanie
 • Finanse
 • Koordynacja pracy

    TRÓJMIASTO

Maria Góra

 • Zarządzanie
 • Nawiązywanie współpracy
 • Koordynowanie projektów

 LUBLIN I RZESZÓW

Nasi trenerzy

Trójmiasto

                Trenerka rozwoju osobistego, pedagog, certyfikowany na Praktyk Dialogu Motywującego PTDM. Ukończyłam  kurs w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.Prowadzę szkolenia dla nastolatek nauczycieli oraz rodziców.

Katarzyna Kuchnowska

Trójmiasto

             pedagog, psychoterapeuta

Karolina Kutryb

Trójmiasto

             pedagog, psychoterapeuta

Trójmiasto

           psycholog, psychoterapeuta

Karolina Magierek

Trójmiasto

                             psycholog

Justyna Leszcz

Trójmiasto

                             psycholog