Nieustraszone.. Kochani rodzice.. Mamy dla was wspaniałą wiadomość !

Zapraszamy was na inspirujące „Nieustraszone spotkanie” z Jadźka Rysuje ( Natalia Klonowska ) !

Spotkanie odbędzie się 15.02.2016 w Gdańskiej kawiarni „Fusy i Miętusy” o godzinie 18.00.

Nieustraszone spotkanie

Nieustraszone spotkanie z Jadźka rysuje

Po co takie wydarzenie ?

Będzie to pierwsze takie „Nieustraszone spotkanie” w którym chcemy przedstawić młodym dziewczynom ( jak również ich rodzicom ) inspirujące, młode kobiety które nie boją się ryzykować, spełniać swoich marzeń i posiadają pasję dzięki której każdy dzień rozpoczynają z wielkim, szczerym uśmiechem na ustach 🙂 !

Tego dnia nasza Nieustraszona Jadźka opowie wam o tym czym się zajmuje, jak odkryła swoją pasję i dlaczego jest ona tak wyjątkowa a jednocześnie przydatna w codziennym życiu.

A teraz kilka słów o bohaterce tego spotkania 🙂

Natalia Klonowska znana nam jako Jadźka Rysuje jest wielką pasjonatką rysowania i i specjalizuje się w technikach Myślenia Wizualnego. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konferencji, które urozmaica swoim niepowtarzalnym zapisem graficznym, dzięki którym informację te zostają z pewnością lepiej zapamiętane przez uczestników. Niezwykle energiczna i tryskająca pozytywną energią kobieta, która dzięki swojej pracy i miłości do „bazgrania” odnalazła w życiu złoty środek dzięki któremu łączy to co przyjemne z pożytecznym. Kocha to co robi i potrafi zarazić tym innych.

Więcej informacji o Jadźce znajdziecie na jej stronie: http://jadzkarysuje.pl/

Zawsze uważaliście, że nie potraficie rysować? Natalia udowodni wam, że każdy to potrafi.. i to jak !

 

Czekamy na was !

Bilety ( bezpłatne ) dostępne na stronie – http://www.nieustraszone-spotkanie.evenea.pl/