[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Pragnę wam przedstawić kolejną Nieustraszoną !
Dominika Budzyńska.. Zawsze uśmiechnięta, niezwykle zdolna wizażystka. Uwielbia podróżować nie tylko po świecie ale i po ludzkich sercach. Każdemu można by było życzyć tyle pozytywnej energii jaką ma Dominika :). A co jest w niej takiego wyjątkowego co odróżnia ją od innych ? Koniecznie przeczytajcie :)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Jak myślisz.. jakie trzy słowa opisują Ciebie najlepiej ?

Odważna, waleczna, szczęśliwa. Po prostu zakochana w życiu 🙂

„Nie marzę, w ogóle nie marzę. Nigdy bym zresztą sobie nie wymarzyła tego co robię i kim jestem. Nie wymyśliłabym sobie takiego życia, jakie mam. Nie miałabym aż takiej wyobraźni.” Na Twojej stronie można przeczytać taki Twój cytat ( na marginesie, zrobił na mnie ogromne wrażenie! ). Z tego co napisałaś teraz masz niezwykle wspaniałe, wręcz magiczne życie, kiedyś było inaczej ? Byłaś nieszczęśliwa?

Nigdy tak nie było, nie przypominam sobie takiego okresu. Jestem właśnie na etapie czytania baaardzo starych rozmów z moją przyjaciółką, pisałyśmy o wszystkim, rozmowy z 2-3 lat. Miałam wtedy 12-15 lat, patrzę na to i myślę: ile miałam już wtedy powera! 😀 Najważniejsze w życiu jest to, abyśmy byli po prostu szczęśliwi. Ja jestem zadowolona z każdej części mojego życia. Od kontaktów towarzyskich, przez rodzinne, poprzez pracę, satysfakcjonujący związek. Czy mogłabym narzekać na cokolwiek, skoro mam wszystko co kocham, co sprawia, że chce mi się żyć, wstawać rano, zakładać szpilki i wychodzić z domu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”616″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”700×500″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Co było zawsze Twoim marzeniem?

Obecnie realizuję swój „American Dream” w Niemczech ;-)) Zwykle nie zdradzam swoich największych planów i pragnień, a więc niech reszta pozostanie tajemnicą.. 🙂

Czy zdarzyło Ci się, że ludzie po dowiedzeniu się, że jeździsz na wózku, zaczęli Cię jakoś inaczej traktować? Dla fanów śledzących Cię na portalach społecznościowych czy onecie widać tylko Twoją śliczną buzie. Dowiadując się o Twojej niepełnosprawności zaczęli traktować Cię inaczej? Miałaś jakieś nieprzyjemne sytuacje?

Na fb jest spoooro zdjęć na wózku, na pewno na tym prywatnym profilu. W onecie mniej, ponieważ nie ma tam w ogóle prywatności. Lubię zdjęcia w całości i nie mam z tym problemów, ale makijaż lepiej prezentuję się na zdjęciach z bliska.. 😉 Pokazuję też trochę prywatnego życia i są to już różne zdjęcia 🙂 Pewnie, że miałam mnóstwo dziwnych i nietypowych sytuacji, ktoś mi np. powiedział, że to wcale nie jest śmieszne i żebym wstała już z tego wózka 🙂 Podobnych wydarzeń miałam wiele. A czy ktoś mnie traktował inaczej ze wzgledu na wózek? Nie przypominam sobie, zawsze czułam się normalnie czy to w szkole, czy wśród znajomych, nie miałam nigdy też problemu ze znalezieniem zleceń makijażowych, obecnie już nawet ograniczyłam do minimum nawet makijaże okolicznościowe, bo nie mam na to czasu. Jedna osoba oceni mnie na podstawie jednej rozmowy, druga na podstawie „zbyt mocnego” – jego zdaniem makijażu, kolejna na podstawie wózka. Jakie to ma znaczenie? Taka jest ludzka natura, ale ludzie są cudowni i wspaniali, mają otwarte serca, a to jest bardzo ważne. Żeby mieć otwarte serce.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”620″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”700×400″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Gdzie nauczyłaś się wizażu i dlaczego akurat to stało się Twoją największą pasją?

Jestem totalnym samoukiem i uważam, że urodziłam się z pędzlem do makijażu 🙂 To moja pasja odkąd pamiętam. Wizaż to moje życie, wymyśliłam sobie kiedyś, że skoro tak to kocham, to zostanę wizażystką bo tylko to da mi 100% spełnienie zawodowe, udało się. Pod koniec liceum zaczęłam już zawodowo zajmować się makijażem, ale i pod koniec gimnazjum robiłam już makijaże ślubne. To taki mój prywatny raj, kocham kosmetyki, kocham to co robię. Najbardziej lubię robić metamorfozy, dobrze pracuje mi się późno w nocy. Jedna z opublikowanych na facebooku metamorfoz skończyłam robić o 3 w nocy. I to spełnienie po wykonanej pracy gdy idziesz spać… :)) życzę tego każdemu!

Makijaże i zdjęcia to dzisiaj Twój sposób na życie, masz jakiś cel do którego dążysz? Co to jest?

Mam, cele, marzenia, plany, pragnienia traktuje jako jedno. Każde jakieś mniejsze lub większe marzenie, to mój cel. Chociaż żyję obecną chwilą i staram się nie planować, bo wiem, że życie jest niesamowicie zaskakujące i tak naprawdę z dnia na dzień potrafi się zmienić. To jest w nim fascynujące![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”623″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”700×400″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Jesteś wielką przeciwniczką miss na wózku. Dlaczego?

Fakt, jestem. Traktuję to jako coś co bardziej szkodzi niż pomaga. Podobnie jak parada równości, chociaż nic nie mam do osoby homoseksualnej. Napisałam o tym bardzo obszerny artykuł na swoim blogu, zawarłam tam ogólnie najważniejsze dla mnie kwestie w tym temacie.

Opowiedz mi jeszcze o swoich ukochanym o którym tak często piszesz. Jak się poznaliście, jak lubicie spędzać wolny czas?

Poznaliśmy się przez internet, gdy miałam.. 16 lat, zaręczyliśmy się i leci nam już6 6 rok razem 🙂 mam najlepszego chłopaka na świecie! 🙂 Nosi mnie na rękach, pomaga we wszystkim, dba o mnie i troszczy się każdego dnia, o każdy nawet drobny szczegół. Lubimy razem podróżować, jeść pyszności, grać w scrabble, tańczyć, oglądać filmy, chodzić na bardzo długie spacery. Jesteśmy świetnie „dograni” 😉 Cokolwiek bym nie powiedziała, nigdy nie wyrazi tego jak bardzo szczęśliwa jestem z tym człowiekiem i jak dumna z niego jestem :)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”618″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”700×400″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]I na sam koniec.. Co najbardziej kochasz w życiu? Podaj nam swoją receptę na bycie szczęśliwym 🙂

Co najbardziej kocham w życiu? Gdybym musiała wymienić wszystko to byłaby zbyt długa lista. Kocham moje życie i wszystko to, co jest w nim zawarte, a przede wszystkim wszystkie osoby, które są w moim życiu obecne. Nie ma recepty na bycie szczęśliwym, każdej osobie daje szczęście co innego. Mi daje szczęście miasto w którym mieszkam, z osobą, którą kocham. Rozmowy z bliskimi osobami. Udany makijaż. Muzyka. Sushi. Kolejna para szpilek. Udana wycieczka. Dobry obiad.

Jeśli chcecie odwiedzić stronę Dominiki, koniecznie to zróbcie 🙂

http://dominikabudzynska.blogspot.com/[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”628″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”700×400″][/vc_column][/vc_row]